مقررات و شرایط استفاده از دکتردکتر

مخاطب گرامی؛ قبل از هرگونه فعالیت در سایت دکتردکتر، قوانین و شرایط استفاده از دکتردکتر مطالعه کنید. در نظر داشته باشید تمامی فعالیت های دکتردکتر مطابق با قوانین جمهروی اسلامی ایران است و امیدواریم که بتوانیم خدمات شایسته ای به هم‌وطن های عزیزمان ارائه دهیم.

قوانین عمومی

 1. خدمت رسانی دکتردکتر شامل دو دسته کلی پزشکان و بیماران است. پزشکان و مراکز درمانی می توانند پس از ارائه معتبرین ترین مجوزهای کاری در سامانه دکتردکتر ثبت نام و اکانت خود را فعال کنند که تحت یک سیستم متمرکز حرفه ای و با 5 روش نوبت دهی نسبت به نوبت دهی به بیماران خود اقدام کنند.
 2. سایر مخاطبان می توانند با یک‌بار ثبت نام در سیستم به تمامی پزشکان سامانه دکتردکتر دسترسی داشته باشند و با بررسی دقیق آن ها بهترین گزینه را برای خود یافته و نوبت اینترنتی را رزرو نمایند.

قوانین نوبت‌دهی

 1. در نظر داشته باشید، پزشکان عضو سامانه دکتردکتر بنابر صلاح دید خود زمان کاری متفاوتی برای نوبتدهی تعریف نموده و به بیماران خود خدمت رسانی می‌کنند.
 2. برای حفظ امنیت اطلاعات و جلوگیری از هرگونه خراب کاری استفاده از خدمات دکتردکتر وابسته به ثبت نام و احراز هویت در سیستم است.
 3. اطلاعات خواسته شده در بخش ثبت نام نظیر کدملی، شماره تلفن و... الزامی است و صرفا برای امنیت اطلاعات بیماران و امکان ارتباط احتمالی در آینده است.
 4. کاربران می تواند برای خود یا شخص دیگری نوبت رزرو کنند اما اطلاعات فردی که در سیستم به ثبت شده، مورد تائید پزشک برای ویزیت است. لطفا در وارد کردن اطلاعات بیمار دقت داشته باشید.
 5. هنگام دریافت نوبت از پزشک یا مرکز درمانی به قوانین آن مرکز توجه کنید.
 6. ممکن است برخی از پزشکان همه یا بخشی از هزینه خود را به صورت اینترنتی دریافت کنند، در صورت عدم پرداخت وجه اینترنتی، نوبت بیمار نهایی نخواهد شد.
 7. در دکتردکتر تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم که زمان انتظار بیمار در مطب را به صفر برسانیم اما در نظر داشته باشید نوبت‌هایی که در سیستم ثبت می شود به منزله زمان پذیرش بیمار است و ممکن است زمان پذیرش با زمان ویزیت متفاوت باشد.
 8. با توجه به سیاست های کاری هر پزشک، امکان لغو نوبت وجود خواهد داشت.

امنیت اطلاعات

 1. تمامی اطلاعات و محتوای سایت متعلق به شرکت سازگار سلامت نوین ایرانیان است و هرگونه سو استفاده از اطلاعات با توجه به سیستم امنیتی دکتردکتر قابل پیگیری است و مطابق با قوانین کشور برخورد خواهد شد.
 2. دکتردکتر تمام تلاش خود را به کار گرفته است که با قرار دادن فیلترینگ درست محتوا، اطلاعات صحیحی از پزشکان به مخاطبان ارائه دهد اما انتخاب نهایی پزشک توسط بیمار ارتباطی به دکتردکتر نخواهد داشت.