سامانه نوبت دهی پزشکان تهران

نوبت دهی پزشکان تهران

همیشه نوبت دهی پزشکان تهران به ویژه آن هایی که شناخته تر شده هستند کار دشواری است. در شرایط فعلی راه های زیادی برای این کار وجود دارد مثلا با مطب تماس بگیرید و منشی نوبت را برای شما رزرو کند یا با مراجعه حضوری نوبت خود را برای روز دیگر رزرو کنید و راه آخر اینکه چند ساعتی زودتر به مطب مراجعه کرده و اطلاعات خودتان را روی کاغذ پشت در مطب بنویسید اما می خواهیم روش دیگری را پیشنهاد دهیم. آن هم سامانه فوق هوشمند دکتردکتر است، پیشنهاد میکنم خواننده ی این نوشته هیجان انگیز باشید.

نوبت دهی پزشکان تهران

با راه اندازی سامانه نوبت دهی پزشکان تهران یعنی دکتردکتر این تمام مشکلات نوبت دهی برطرف شده است  و شما با مراجعه به صفحه مخصوص پزشک می توانید طبق ساعت و روز و شرایط دلخواه خودتان نوبت پزشک را رزرو کنید.

سامانه نوبت دهی پزشکان تهران ؛ یک شیوه‌ی نوین

لیست تمامی پزشکان را در سامانه نوبت دهی پزشکان تهران که همگی پس از بررسی دقیق انتخاب شده اند را مشاهده کنید. این لیست برای مراجعه کنندگانی که قصد دارند از پزشکان تهران نوبت بگیرند، طراحی شده است. اما مهم ترین اتفاق ها و چالش های مربوط به نوبت دهی پزشکان تهران را مرور کنیم.

اخذ نوبت اینترنتی پزشک در جای جای تهران بزرگ

صرف اینکه یک پزشک همان تخصصی را دارد که شما به نیاز دارد، دلیلی بر انتخاب پزشک نیست. معیارهای زیادی برای انتخاب پزشک مناسب وجود دارد. آیا قبل از دریافت نوبت از پزشک به این موضوع دقت کرده اید؟

در هر تخصصی، دانش و مجموعه مهارت های زیادی وجود دارد، به عنوان مثال ممکن است پزشکی در تشخیص بیماری تبحر داشته باشد اما پزشک دیگری در جراحی خبره باشد، بنابراین این شما هستید که با توجه به شرایطی که دارید باید انتخاب مناسبی داشته باشید. ما در مجموعه بزرگ دکتردکتر تلاش می کنیم قدم به قدم همسفر شما باشیم و با اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می گیرد انتخاب بهتری داشته باشید و فرآیند درمان ساده تر و سریع تر پیش رود.

سامانه نوبت دهی پزشکان تهران

حضور بهترین پزشکان در منطقه شما

حضور پزشکان در سراسر پایتخت می تواند سودمند باشد اما به دلایل دیگری می تواند سبب سرگردانی بیماران شود. گاها بیماران برای دریافت نوبت از یک پزشک خاص مسافت های طولانی را طی می کنند تا به ملاقات پزشک مورد نظر خود برسند، متاسفانه بسیاری از بیماران اطلاعات کافی از پزشکان منطقه خود ندارند و تصور می کنند حتما برای درمان خود باید به مرکز درمانی خاصی یا حتی به شهر دیگری سفر کنند، غافل از اینکه پزشک برجسته ای در نزدیکی آن ها مشغول طبابت است.

این دغدغه بهانه ای شد تا موقعیت مکانی پزشکان را بیش از پیش جدی بگیریم و به بیماران این نکته را متدکر شویم برای دریافت نوبت از یک تخصص خاص، ابتدا پزشکان منطقه خود را بر اساس تخصص، مهارت ها، قابلیت ها، خدمات مرکز درمانی را مطالعه و بررسی کنند.

هزینه مالی و زمانی بیماران تهرانی

دروغ نیست اگر طی کردن مسافت های طولانی و صف های انتظار در مطب را از مهم ترین موارد فوت وقت و هزینه بیماران بدانیم. گاهی بیماران مجبور می شوند یکبار برای دریافت نوبت به مطب مراجعه کنند و در زمانی دیگر برای ویزیت به مطب مراجعه کند. دردسر های دریافت نوبت، جا به جا شدن نوبت، تمام شدن نوبت ها، از عوامل عدم مدیریت مناسب می شود. شاید بد بناشد برای یک بار هم که شده از دریای اطلاعات سودمند دکتردکتر استفاده کنیم.

تاریخ و ساعت دلخواه در نوبت دهی اینترنتی پزشک

گاها مشاهده شده  برای دریافت نوبت از پزشکات تهران مجبور هستید یک روزخاص و در یک ساعت غیرقابل تغییر به مطب مراجعه کنید که باعث می شود قرارهای کاری تان و سایر مسئولیت هایتان زیر سوال می رود و باید همه چیز را کنار بگذارید اما حالا داستان را از یک زاویه دیگر نگاه کنید، شما می خواهید از یک پزشک نوبت بگیرید، بتوانید روزها و ساعت کاری مطب را مشاهده کنید و از بین گزینه های مقابل گزینه ای را انتخاب کنید که بیشتر با شما و زندگی نان هماهنگ است.

نرم افزار نوبت دهی پزشکان تهران

لیست پزشکان تهران به تفکیک تخصص در دکتردکتر

 

پل ارتباطی دکتردکتر با بیماران و پزشکان تهران

 

شما بیماران عزیز و پزشکان ارجمند می توانید با شماره تلفن ۹۸۰۰۰ ۴۲۱ – ۰۲۱ از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۷:۰۰ تماس و اطلاعات و راهنمایی های لازم را دریافت نمائید. همچنین با مراجعه به سایت دکتردکتر می توانید درجریان آخرین به روز رسانی ها و تغییرات سامانه قرار بگیرید.

می توانید نظرات خود را در قسمت دیدگاه های همین صفحه درج کنید تا ما با افتخار شنونده‌ی نظرات و انتقادات و پاسخ گوی سوالات شما عزیزان باشیم.

 

1+

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *