دکتر مریم اردکانیان

دکتر مریم اردکانیان

متخصص چشم

دکتر مریم اردکانیان http://drdr.ir/doctor/1642/دکتر-مریم-اردکانیان/ http://drdr.ir/doctor/1642/دکتر-مریم-اردکانیان/ http://drdr.ir/images/site/دکتر-مریم-اردکانیان-1642.jpg http://drdr.ir/images/site/دکتر-مریم-اردکانیان-1642.jpg 03536294862 دکتر مریم اردکانیان متخصص چشم یزد
یزد یزد میدان مهدیه - ابتدای بلوار امام جعفر صادق
Rated 3.83 / 5 based on 6 reviews.
پزشکان مرتبط
آیا از قبل توسط دکتر مریم اردکانیان ویزیت شده اید؟
اطلاعات مطب دکتر مریم اردکانیان
40 دقیقه دقیقه میانگین زمان انتظار در مطب

آدرس مطب دکتر مریم اردکانیان

یزد - میدان مهدیه - ابتدای بلوار امام جعفر صادق
توصیه های پزشک
از عینک‌های محافظ در برابر اشعه‌ی فرابنفش استفاده کنید

همیشه در زمانی که در محیطِ باز هستید و خورشید می‌تابد از عینک آفتابی استفاده کنید. به دنبال عینک‌هایی باشید که دارای ویژگی‌هایی مثل محافظت ۹۹ یا ۱۰۰درصدی در برابر اشعه‌های فرابنفش (UV) هستند.

قرار گرفتن طولانی‌مدت در برابر اشعه‌ی فرابنفش باعث آسیب رساندن به بینایی‌تان می‌شود. شروع مراقبت از چشم از دوران جوانی باعث جلوگیری از کاهش بینایی در سال‌های بعد می‌شود. همچنین قرار گرفتن در معرض اشعه‌ی فرابنفش با ابتلا به آب‌مروارید، تحلیل بافت شبکیه، پینگوکولا و ناخنک، و شرایط دردناک برای چشم ارتباط دارد.

با توجه به اینکه قرار گرفتن در معرض اشعه‌ی فرابنفش اثراتی ماندگار بر چشم دارد، حفاظت از کودکان در مقابل این اشعه بسیار مهم است. حتما زمانی که کودک‌تان برای مدتی طولانی در فضای باز قرار دارد به او کلاه و عینک آفتابی بدهید.

حتی در زمانی که در سایه قرار دارید، عینک به چشم داشته باشید. اگرچه سایه مقدار زیادی از اشعه‌ی فرابنفش را کاهش می‌دهد اما همچنان تا حدی به چشم شما می‌رسد. هیچ گاه حتی زمانی که عینک به چشم دارید مستقیم به آفتاب خیره نشوید. اشعه‌ی خورشید بسیار قوی است و می‌تواند آسیب‌های جدی به بخش‌های حساس شبکیه وارد کند.