دکتر امین آمالی

دکتر امین آمالی

جراح گوش، حلق و بینی

دکتر امین آمالی http://drdr.ir/doctor/1691/دکتر-امین-آمالی/ http://drdr.ir/doctor/1691/دکتر-امین-آمالی/ 0 http://drdr.ir/images/site/دکتر-امین-آمالی-1691.jpg http://drdr.ir/images/site/دکتر-امین-آمالی-1691.jpg 02142198434
تهران تهران جردن - چهارراه جهان کودک - کوچه صانعی - پلاک یک - طبقه 4 - واحد 15

بیوگرافی دکتر امین آمالی

دکتر امین آمالی در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۵۵ در خانواده‌ای فرهیخته و علمی چشم به جهان گشود. او تحصیلات ابتدایی و دبیرستان خود را در شهر مشهد به پایان برد و در سال ۱۳۷۳ موفق به کسب دیپلم با رتبه برتر از دبیرستان استعدادهای درخشان گردید و در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد پذیرفته شد. دکتر آمالی در سال ۱۳۸۰ با رتبه ممتاز از دانشگاه فارغ التحصیل شد و مدرک دکتری حرفه‌ای پزشکی عمومی خود را اخذ نمود.
ایشان در سال ۱۳۸۳ با رتبه‌ی برتر برای اخذ تخصص در رشته گوش و حلق و بینی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شد و نهایتا در سال ۱۳۸۷ با کسب رتبه سوم بورد تخصصی کشوری فارغ التحصیل گردید و به عنوان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزیده شده و به عنوان استادیار به تدریس و آموزش علمی و عملی دانشجویان پزشکی و دستیاران و فلوشیپ‌های گوش، حلق و بینی مشغول شد. وی دوره جراحی پلاستیک صورت را در دانشگاه تهران سپری کرد و موفق به گذراندن دوره تکمیلی در دانشگاه استنفورد آمریکا گردید.

اطلاعات مطب دکتر امین آمالی

آدرس مطب دکتر امین آمالی

تهران - جردن - چهارراه جهان کودک - کوچه صانعی - پلاک یک - طبقه 4 - واحد 15
تلفن نوبت دهی
02142198434
تلفن مرکز
02188191741-2
روزهای کاری مرکز
شیفت های کاری
یکشنبه، چهارشنبه
آدرس روی نقشه