فیلترها
 ساختمان پزشکان ساینا

ساختمان پزشکان ساینا

عمومی عمومی

انتخاب نوع نوبت
انتخاب پزشک
انتخاب سال
انتخاب ماه
انتخاب روز
نوبت انتخاب شده: ویزیت / دوشنبه 1397/02/31
نوبت شما هنوز ثبت نشده است، برای تکمیل مراحل نوبت ، دکمه "پذیرش قوانین" را بزنید
نوبت انتخابی :
پذیرش قوانین نوبت دهی

به وب سایت نوبت دهی اینترنتی ساختمان پزشکان ساینا خوش آمدید.

           لطفا در انتخاب زمان نوبت خود دقت نمایید.

1-زمان انتخابی شما به منظور حضور شما در آن زمان در ساختمان پزشکان ساینا می باشد. ولی زمان دقیق ویزیت بستگی به مدت زمانی دارد که پزشک حین معاینه مراجعین قبلی شما اختصاص می دهد. بنابراین ضمن تشکر از حضور به موقع و سر وقت شما امیدواریم صبوری لازم تا قبل از زمان واقعی ویزیت را داشته باشید.

2-مبلغ قابل پرداخت در درگاه تعیین نوبت اینترنی ،بعنوان پیش پرداخت نوبت انتخابی شما اخذ میگردد. درصورت حضور بموقع و ویزیت و ارائه خدمات توسط پزشکتان این مبلغ از ارزش کل خدمات ارائه شده در نوبت انتخابی شما کسر و الباقی دریافت میگردد. در صورتیکه بهر دلیلی قصد انصراف و یا جابجایی نوبت انتخابی خود را دارید. باید روز قبل از نوبت انتخابی خود بین ساعت 10 صبح تا 17 عصر با واحد پذیرش ساختمان پزشکان ساینا تماس حاصل نموده و همکاران پذیرش در صورت تقاضای جابجایی شما به روز و ساعتی دیگر در صورت وجود وقت خالی در زمان انتخابی جدید شما اقدام نموده و مبلغ پیش پرداخت نوبت انتخابی قبلی را به نوبت انتخابی جدید منظور مینمایند. در ضورت انصراف کلی باید در همان بازه زمانی یاد شده یعنی روز قبل از نوبت انتخابی خود بین ساعت 10 صبح تا 17 عصر با واحد پذیرش پزشک مربوطه تماس و تقاضای انصراف از نوبت انتخابی خود را بنمایید. تا پس از لغو نوبت انتخابی اخذشده شما نسبت به استرداد مبلغ پیش پرداخت اقدام شود . بدیهی است پس از انقضاء زمان یاد شده (روز قبل از نوبت انتخابی شما بین ساعت 10 صبح تا 17 عصر) امکان جابجایی و یا انصراف و استرداد مبلغ پیش پرداخت به هیچ وجه وجود نخواهد داشت .
3-در صورت اضطرار و اورژانس حتما با واحد پذیرش هماهنگ نمایید تا ارتباط شما با پزشک برقرار شده و پس از رعایت توصیه ها و راهنمایی های لازم نسبت به چگونگی مراجعه خارج از نوبت اقدام شود. بدیهی است حضور بدون هماهنگی با پزشک و واحد پذیرش موجب اتلاف وقت شما و همکاران ما در ارائه بهینه خدمات میشود. بنابراین بدون هماهنگی حتی در وضعیت اورژانس  به ساختمان پزشکان ساینا مراجعه نفرمایید.

مشاهده بیشتر
بیوگرافی پزشک
6 سال سابقه طبابت

ساختمان پزشکان ساینا دارای سه مطب پزشکی عمومی داخلی و پوست و زیبایی است. پزشکان مجرب و کار آزموده سایناآماده ارائه خدمات تشخیصی و درمانی در کلیه رشته های پزشکی و بیماریهای مطروحه سرپایی (غیر جراحی) ومراقبتهای بارداری زایمان های طبیعی مراقبتهای تغذیه ای، درمان و مراقبتهای پر فشاری خون ، قند خون بالا و دیابت ،مراقبتهای سلامت سالمندان و همچنین درمان غیر جراحی بیماریهای استخوان و مفاصل، مراقبت و درمان بیماریهای پوست و روش های غیر تهاجمی پوست بمنظور زیبایی و روشهای دارویی و غیر دارویی بمنظور جوان سازی می باشند

اطلاعات ساختمان پزشکان ساینا
30 دقیقه میانگین زمان انتظار در مطب

آدرس مرکز

تهران - شهرک راه آهن - شمال میدان اتریش - بلوار گل ها - نبش بنفشه 12 - ساختمان پزشکان ساینا
تلفن نوبت دهی
02144719137
تلفن مرکز
02144715418
روزهای کاری مرکز
شیفت های کاری
شنبــه، یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه
شنبــه، یکشنبه، دوشنبه، سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه
آدرس روی نقشه
آدرس - ساختمان پزشکان ساینا