دکتر محمد علی عنایت الهی

دکتر محمد علی عنایت الهی

متخصص و جراح ارتوپدی

دکتر محمد علی عنایت الهی http://drdr.ir/doctor/3040/دکتر-محمد-علی-عنایت-الهی/ http://drdr.ir/doctor/3040/دکتر-محمد-علی-عنایت-الهی/ 0 http://drdr.ir/images/site/دکتر-محمد-علی-عنایت-الهی-3040.jpg http://drdr.ir/images/site/دکتر-محمد-علی-عنایت-الهی-3040.jpg
تهران تهران سعادت آباد - خیابان سرو غربی - خیابان بخشایش - کوچه 17 - مجتمع عرفان - واحد 506

بیوگرافی دکتر محمد علی عنایت الهی

دکتر محمدعلی عنایت الهی در سال ۱۳۵۲ در شهر دزفول دیده به جهان گشود.

ایشان در سال ۱۳۷۷و پس از دفاع از رساله خود با درجه ممتاز موفق به دریافت دکتری پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد گردید.

به واسطه علاقه فراوان به رشته تخصصی ارتوپدی در سال۱۳۸۲ با اخذ رتبه یک جراحی استخوان ومفاصل (ارتوپدی)دانشگاه علوم پزشکی ایران و در بیمارستان شفاء یحیاییان تهران تحصیل تخصصی خود را آغاز نمود.

درهمان سال اول دستیاری و به عنوان ” استعداد درخشان ” از دانشگاه علوم پزشکی ایران نشان افتخاردریافت کرد. ایشان در سال۱۳۸۶ دانشنامه (بورد) ارتوپدی ایران را کسب نمود و سپس به مدت دو سال به عنوان ارتوپد در منطقه محروم مشغول به خدمت رسانی ودرمان بیماران نیازمند شدند.

در سال ۱۳۸۹ دوره “فلوشیپ جراحی زانو و ارتروسکوپی “ را در دانشگاه علوم پزشکی ایران (بیمارستان شفاء یحیاییان ) با موفقیت طی نمود.پس از آن دوره های تکمیلی – تخصصی را در کشورهای آلمان و اتریش و در محضر اساتید به نام تجربه نمود .

به گفته خود ایشان ” نقطه عطف ” زندگی حرفه ای و تخصصی خود را با دستیاری در محضر ” پروفسور جواد پرویزی” در کشور آمریکا و در دانشگاه توماس جفرسون واقع در ایالت پنسیلوانیا تکمیل نمود. در پایان این مدت ضمن اخذ مدرک ” فلوشیپ فوق تخصصی جراحی تعویض مفاصل زانو و لگن ( آرتروپلاستی) ” تجربه های فراوان و بی نظیری در رابطه با تحقیق و انجام عمل تعویض مفاصل بدست آورد و مقالات متعدد علمی را در برترین ژورنالها و سمینارهای تخصصی ارایه نمود و با دستی پر به ایران بازگشت..

ایشان بر اساس تعهد حرفه ای و علاقه ی فراوان به رشته ارتوپدی همچنان به دنبال کسب مدارج علمی و تخصصی بالاتر بوده و به واسطه ی تحقیق و پژوهش در این باره نام ایشان در زمره ی افراد آکادمیک ارتوپدی همواره بوده و هست.

اطلاعات مطب دکتر محمد علی عنایت الهی
خدمات در این مرکز
آرتروسکوپی ، تعویض مفصل لگن ، آرتروپلاستی ، تعویض مفصل ران ، تعویض مفصل زانو

آدرس مطب دکتر محمد علی عنایت الهی

تهران - سعادت آباد - خیابان سرو غربی - خیابان بخشایش - کوچه 17 - مجتمع عرفان - واحد 506
تلفن مرکز
02175368605
پزشکان مرتبط