کلینیک تخصصی داخلی مسعود

دکتر کلینیک تخصصی داخلی مسعود

متخصص و مشاور بیماریهای گوارش و کبد تهران

دکتر کلینیک تخصصی داخلی مسعود http://drdr.ir/doctor/4001/دکتر-کلینیک-تخصصی-داخلی-مسعود/ http://drdr.ir/doctor/4001/دکتر-کلینیک-تخصصی-داخلی-مسعود/ http://drdr.ir/images/site/دکتر-کلینیک-تخصصی-داخلی-مسعود-4001.png http://drdr.ir/images/site/دکتر-کلینیک-تخصصی-داخلی-مسعود-4001.png 02154534000
تهران تهران خیابان کارگر شمالی بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد - خیابان 19 - پلاک 144

بیوگرافی کلینیک تخصصی داخلی مسعود

کلینیک تخصصی داخلی مسعود دارای بخش هایی از قبیل کموتراپی یا شیمی درمانی، تصویربرداری، داروخانه، آزمایشگاه، بخش کلونوسکوپی و آندوسکوپی که به ترتیب تصویر برداری از دستگاه گوارش را بصورت تحتانی و فوقانی انجام می دهند، دابل بالون برای مشاهده طول روده کوچک و آندوسونوگرافی برای تشخیص های پیچیده  و... می باشد.

این مرکز تخصصی گوارش و داخلی با گردآوری 22 فوق تخصص گوارش و کبد که بیشتر آنها از اساتید برجسته دانشگاهی می باشند توانسته گام مهمی را در بخش درمان بیماری های گوارشی بردارد. این کادر دارای پزشکانی می باشد که هر کدام در یکی از شاخه های گوارش دارای تجربه بیشتری می باشند و این امر باعث می شود تا هر بیماری که در زمینه بیماری های گوارشی به این کلینیک مراجعه می کند به دنبال پاسخ نهایی خود باشد.

از نظر تجهیزات پزشکی نیز باید گفت برخی از دستگاه های موجود در کلینیک تخصصی مسعود در داخل کشور بی نظیر است، مانند دستگاه " فایبرواسکن " که برای تشخیص میزان سختی بافت کبد از آن استفاده می شود که جایگزین نمونه برداری شده است. و شایان ذکر است که کلینیک مسعود جزو اولین مراکزی است که از این دستگاه استفاده کرده است . لازم به ذکر است که این تکنولوژی چند سالی است که در دنیای پزشکی مطرح می باشد. اولین مرکزی که در کشور آندوسکوپی و دابل بالون را به صورت خصوصی انجام می دهد نیز این مرکز می باشد.  لازم به ذکر است که این مرکز علی رغم هسته تخصصی خود در زمینه گوارش، برای تکمیل فرآیند تشخیصی خود از چند تخصص مرتبط با گوارش نیز دعوت به همکاری نموده است که از جمله این تخصص ها عبارتند از ریه، تغذیه، پستان.

اطلاعات مطب دکتر کلینیک تخصصی داخلی مسعود

آدرس مطب کلینیک تخصصی داخلی مسعود

تهران - خیابان کارگر شمالی بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد - خیابان 19 - پلاک 144
آدرس روی نقشه
پزشکان مرتبط