سوالات پزشکی خود را در پرسش و پاسخ دکتردکتر بپرسید

 • ۲۱ فروردین ۱۳۹۸
 • ۰
پرسش و پاسخ پزشکی

در بخش پرسش و پاسخ مجله اینترنتی دکتردکتر می‌توانید سوالات و دغدغه‌های پزشکی و سلامت خود را مطرح کنید تا پزشکان و کارشناسان دکتردکتر راهنما و پاسخ گوی شما باشند.

از طریق لینک زیر می‌توانید سوال پزشکی خود را برای ما ارسال کنید.

چرا از سوالات پزشکی دکتردکتر استفاده کنیم؟

این روزها، مردم بخش زیادی از نیازهای سلامت خود را در صفحات اینترنت جستجو می‌کنند. با توجه به این نیاز مهم، شرایطی را به وجود آوردیم که شنونده سوالات و پرسش‌های پزشکی شما باشیم و پاسخ مناسبی ارائه کنیم.

انواع سوالات

شما می‎‌توانید سوالاتی در مورد بیماری‌ها و بررسی و راهنمای انتخاب پزشک را ارسال کنید. با توجه به سوالات شما افراد متفاوتی به شما کمک می‌کنند. مخاطبان سایت می‌توانند نظر و تجربه خود را در اختیار شما قرار می‌دهند اما اگر می‌خواهید بیماری خود را بیشتر بشناسید یا پزشک مناسبی انتخاب کنید، کارشناسان و پزشکان دکتردکتر آماده پاسخ‌گویی و راهنمایی شما هستند.

سوالات پزشکی آنلاین در دکتردکتر

چه سوال‌هایی را بپرسیم؟

بخش زیادی از تشخیص‌ها و معالجات نیاز به مراجعه و ویزیت حضوری توسط پزشک را دارد. بنابراین سوالاتی که به تشخیص و بررسی دقیق‌تری نیاز داشته باشد را نمی‌توان در این بخش پاسخ مناسبی برای آن ارائه کرد. در چنین شرایطی تلاش می‌کنیم با معرفی یک پزشک مناسب، شما را برای معالجه حضوری یک پزشک مناسب راهنمایی کنیم.

چه کسانی پاسخ‌گوی شما هستند؟

مخاطبان سایت، پزشکان و کارشناسان دکتردکتر از جمله افرادی هستند که در بخش پرسش و پاسخ با شما در ارتباط هستند و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می‌دهند.

شرایط استفاده از پرسش و پاسخ پزشکی

 1. به منظور امنیت و نظارت روی سوالات، تمامی کاربران در سایت ثبت نام می‌کنند
 2. در صورتی که هنگام ثبت نام ایمیل خود را وارد کرده باشید، پاسخ برای شما ایمیل خواهد شد.
 3. اگر می‌خواهید سوال شما صرفا در اختیار پزشک به صورت محرمانه قرار بگیرد، وضعیت آنرا قبل از ارسال به صورت خصوصی قرار دهید.

با ایجاد بخش پرسش و پاسخ پزشکی، امیدواریم بتوانیم برای بخشی از نیاز‌ها و دغدغه‌های پزشکی شما راه حلی مناسبی ارائه کنیم. اگر در هنگام استفاده از پرسش و پاسخ مشکلی داشتید، لطفا ما را از طریق فرم تماس با ما اطلاع دهید.

پرسش و پاسخ پزشکی دکتردکتر

 • این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
 • facebook
 • twitter
 • linkedin
 • linkedin
 • linkedin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *