لیست بهترین پزشکان قلب و عروق کشور

آمارهای پزشکی را که بررسی کردیم، به یک نکته قابل تامل رسیدیم، مشکلات قلبی مهم ترین دلیل مرگ و میر انسان‌ها در جهان است. البته خیلی هم غیرطبیعی نیست. قلب عضو اساسی بدن است، بنابراین اهمیت سلامت قلب برای هر انسانی روشن است. سامانه نوبت دهی دکتردکتر از همان روزهای نخست، حضور پزشکان متبحر قلب و عروق را در اولویت سیاست‌های خودش قرار داد و امروز خرسندیم که لیست بهترین پزشکان قلب و عروق را در کارنامه خود داریم.

لیست بهترین پزشکان قلب و عروق

متخصص و جراح قلب و عروق کیست؟

درواقع تخصص لیست بهترین پزشکان قلب و عروق در دو شاخه اصلی متخصص قلب و جراحی قلب تقسیم می‌شود.

۱- پزشک متخصص قلب و عروق، شما را از نظر عوامل بیماریزای قلب بررسی می کند، تشخیص اینکه چه نوعی از بیماری های قلبی دارید را تعیین می کند و درمان های دارویی و غیر جراحی را برای شما انجام می دهند.

۲- متخصص جراحی قلب و عروق، شما را از نظر نیاز داشتن یا نداشتن به جراحی قلب بررسی می کند و در صورت لزوم، با مهارت های بالایشان جراحی قلب را انجام خواهند داد.

بهترین متخصص قلب و عروق در تهران

عوامل متعددی در کلان شهر تهران سبب افزایش بیماری‌های قلب و عروق شده است. این موضوع ما را به تمرکز بر این تخصص در کلان شهر تهران وادار کرده است. به همین دلیل لیست بهترین پزشکان قلب و عروق را آماده تا زبده‌ترین پزشکان قلب و عروق با عضویت در سامانه دکتردکتر خدمات پزشکی خود را برای هم استانی‎‌ها و هموطنانمان فراهم کرده‌اند.

بهترین متخصص قلب و عروق در کشور

فعالیت در تهران باعث نمی‌شود اهمیت این رشته و پزشکان متخصص این رشته حیاتی در سایر استان‌ها و شهرهای کشور نادیده گرفته شود. شما می‌توانید پزشکان قلب و عروق مشهد، یزد، اصفهان، تبریز و … را بررسی کرده و با مطالعه لیست بهترین پزشکان قلب و عروق انتخاب آگاهانه‌تری داشته باشید.

نوبت دهی پزشکان قلب و عروق

اگر علایم بیماری قلبی به خصوص درد قفسه سینه دارید، در قدم اول باید به پزشک عمومی مراجعه کنید، بعد از بررسی های لازم، ایشان شما را به متخصص قلب و عروق ارجاع می دهند. توصیه ما به شما این است که هیچگاه مستقیم به جراح قلب مراجعه نکنید. اینکه شما نیاز به بررسی توسط جراح قلب و عروق دارید یا خیر را متخصص قلب و عروق مشخص می کند.

نوبت دهی بهترین پزشکان قلب و عروق

بیماری های قلب و عروق امروزه گوی سبقت را از سایر بیماری ها ربوده اند و از نظر آمار جهانی در صدر شایع ترین بیماری ها قرار گرفته اند. شما در هر نقطه ای از جهان زندگی کنید، هر سطح اقتصادی و اجتماعی که داشته باشید، باز هم خطر ابتلا به بیماری قلب و عروق نزدیک شماست. دلیل هم مشخص است، “انسان ها در دهه های اخیر از سبک صحیح زندگی فاصله گرفت”.

در خصوص چه مشکلاتی باید به متخصصین قلب و عروق مراجعه کنید

 1. اگر درد قفسه سینه پیدا کرده اید.
 2. اگر تپش قلب دارید.
 3. اگر فشار خون و چربی خون بالا دارید.
 4. اگر سابقه بیماری قلبی داشته اید و اخیرا علایم مشابهی پیدا کرده اید.
 5. اگر علایم سنکوپ و نارسایی قلب دارید.
 6. اگر تحت درمان دارویی بیماری های قلبی هستید، جهت پیگیری درمان و تنظیم داروها
 7. اگر به شما توصیه شده است که باید اقدامات تشخیصی قلب مثل آنژیوگرافی بر روی شما انجام شود.
 8. اگر گرفتگی رگ قلب دارید و باید برای شما بالون زده شود یا فنر در رگ جایگذاری شود.
 9. اگر نارسایی قلب دارید و باید دستگاه های تقویت کننده قلب برای شما تعبیه شود.
 10. اگر سوالاتی در مورد راهکاری درمانی و پیشگیری برای سلامت قلب دارید و… .

محتوا تخصصی قلب و عروق در مجله اینترنتی دکتردکتر

هدف مجله و سامانه دکتردکتر این است که استرس های شما در خصوص ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش دهیم. دوست عزیز، شما اگر در جامعه و از اطرافیان خود مکررا می شنوید که بیماری های قلب و عروق خطرناک و تهدید کننده حیات هستند و ممکن است حجم زیادی از استرس ها و اضطراب هایی از اینکه ” اگر من به بیماری قلبی مبتلا شوم، ریتم زندگی ام بهم می ریزد” یا ” اگر من مبتلا به بیماری گرفتگی رگ قلب شوم، باید یک عمر با محدودیت ها و ترس هایم زندگی کنم” را در شما نهادینه کنند. ما با تمام قدرت در برابر این حرف ها ایستادگی می‌کنیم.

[widget id=”hitmag_grid_category_posts-5″]

تمامی مطالب ارائه شده در مجله از سرشناس ترین منابع پزشکی دنیا استخراج شده اند. در نظر داشته باشید مجله سلامت دکتردکتر و هیچ مجله سلامت دیگری نمی تواند به شما نسخه ای تجویز کند، ممکن است علائم، عوارض و روش های درمانی متفاوت اما در ظاهر یکسانی را مشاهده کنید که تصمیم نهایی توسط پزشک شما باید انجام شود و با مطالعه مطالب حیطه سلامت هیچ تصمیم خودسرانه‌ای نگیرید و همه را طبق هماهنگی با پزشک خود پیگیری کنید.

 

لینک کوتاه شده صفحه برای به اشتراک گذاری آسان: https://goo.gl/z9C9MC

در صورت نیاز به اطلاعات و راهنمایی بیشتر در قسمت نظرات سوال خود را برای ما بنویسید که تا حد امکان پاسخ‌گوی مناسب شما باشیم.

One Comment on “لیست بهترین پزشکان قلب و عروق کشور”

 1. سلام،من در یا ۷۴ عمل قلب باز شدم حالا رگم جراحی شده بطور سراسری گرفته آیا دوباره میشود بای پس کرد ،تابحال حدود شش بار بعمل آنزیم پلاس شدم و استن و بالن زدند واب دوتا از رگها کاملا و سراسری گرفته لطف فرمائید جواب دهید ابن رگ را میشود بای پس کرد یا خیر،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *