ادامه مصرف قرص فيناسترايد

پرسش و پاسخ پزشکیدسته بندی: پوست، مو و زیباییادامه مصرف قرص فيناسترايد
سيامك 4 هفته پیش

سلام
حدود يك سال پيش به جهت ريزش مو به متخصص مراجعه كردم و به من روزى يك عدد قرص فيناسترايد را تجويز كرد و تأثيرگذار بود و الآن حدود يك هفته است كه ديگه نميخورم چراكه شنيدم عوارض نابارورى داره و توى اين يك هفته هم ريزشم شروع نشده. آيا به نظرتون كار درستى كردم يا مصرف قرص را ادامه دهم
باتوجه به شيوع كرونا مطب دكتر نميرم و ميخواستم شما زحمت پاسخ دادن را بكشيد
جهت اطلاعتون من ديابت نوع يك دارم و قرص فشار ميخورم و مينور هستم و فاويسم و آسم آلرژيك هم دارم
ممنون

1 پاسخ
دکتر آمنه مرشدی پاسخ داده شده در 4 هفته پیش

با سلام
ممکن است سبب کاهش میل جنسی،ناتوانی جنسی  شود.در صورت قطع آن ممکن است ریزش موها مجددا شروع شود.از روش درمانی دیگری زیر نظر متخصص استفاده کنید

برای ارسال سوال جدید وارد لینک زیر شوید

سوال پزشکی خود را بپرسید

آخرین آموزش‌های ویروس کرونا

جدیدترین‌های پرسش و پاسخ

کتابچه‌ها

پرسش و پاسخ پزشکی

جدید‌ترین نظر‌های ثبت شده

پربازدیدترین‌های ماه

عضویت در خبرنامه دکتردکتر