آپدیت اپلیکیشن دکتردکتر نسخه 2.1؛ نوبت‌های خود را مدیریت کنید

 • 1398-05-16
 • ۷۵۴۷ بازدید
 • 0

در تاریخ 15 مرداد 1398، به‌روزرسانی اپلیکیشن کاربران دکتردکتر نسخه 2.1 با موفقیت انجام شد. در این نسخه، تغییرات مهمی به‌وجود آمده است. در ادامه به شرح برخی از مهم‌ترین تغییرات و به‌روز رسانی‌های انجام شده خواهیم پرداخت.

برای دوستان و خانواده خود نوبت بگیرید

در نسخه 2.1 اپلیکیشن دکتردکتر‌، می‌توانید برای سایر اعضای خانواده یا دوستان خود که به هردلیلی نمی‌توانند نوبت برای خودشان بگیرند، نوبت آنلاین رزرو کنید.

برای انجام این کار، پس از انتخاب پزشک، در بخش مشخصات بیمار، گزینه «نوبت را برای شخصی دیگری می‌گیرم» را انتخاب و فرآیند رزرو نوبت را نهایی کنید. پس از رزرو نوبت، پیامک اطلاعات پزشک به همراه شخصی که برای او نوبت گرفته‌اید ارسال خواهد شد.

نوبت خود را در تقویم قرار دهید

یادداشت گذاشتن و زمان‌بندی کارها در اپلیکیشن‌های تقویم یکی از عادات کار با گوشی است. به همین دلیل در اپلیکیشن دکتردکتر امکان ثبت نوبت در انواع تقویم‌ها در نظر گرفته شده است. با این کار می‌توانید چند ساعت یا چند روز قبل از روز ویزیت یادآور تنظیم کرده یا توصیه‌های پزشکی را قبل از مراجعه به مطب رعایت کنید.

برای انجام این کار در بخش نوبت‌ها، گزینه «ثبت در تقویم» را انتخاب کرده و با استفاده از اپلیکیشن تقویم خود نوبت را در آن ذخیره کنید.

گزینه ثبت نوبت در اپلیکیشن دکتردکتر
ثبت نوبت در تقویم گوگل

مسیریابی به طرف مرکز درمانی پزشک

پس از دریافت نوبت‌، با انواع اپلیکیشن‌های مسیریابی مانند Google map یا Waze یا اپلیکیشن‌های درخواست اینترنتی تاکسی مانند اسنپ می‌توانید با تشخیص خودکارمبدا و مقصد به سمت مطب پزشک حرکت کنید.

برای انجام این کار در بخش نوبت‌ها، گزینه «مسیریابی» را انتخاب و از اپلیکیشن مسیریابی خود استفاده کنید.

مسیریابی یا درخواست تاکسی اینترنتی در اپلیکیشن

چند دقیقه در مطب منتظر خواهید ماند؟

یکی از مهم‌ترین مشکلات و دغدغه بیماران میزان انتظار در مطب است. یکی از سیاست‌های اصلی ما در دکتردکتر بهبود و کاهش میزان انتظار بیماران در مراکز درمانی است. با استفاده از سیستم پیش‌بینی زمان انتظار در مطب (که همچنان در حال بهبود و بهینه‌سازی) است، می‌توانید قبل از انتخاب یک پزشک و مراجعه به مطب، از میزان زمان تقریبی انتظار در مرکز درمانی آگاه باشید.

برای مشاهده بخش میزان زمان انتظار در مطب، کافی است، پس از مشاهده لیست پزشکان، وارد پروفایل پزشک شده و در بخش «پیش‌بینی انتظار درمطب» زمان مشخص شده را مشاهده و از آن اطلاع داشته باشید.

سوالات پزشکی خود را بپرسید

بخش پرسش و پاسخ به نسخه 2.1 اپلیکیشن دکتردکتر اضافه شد. در این بخش، سوالات پزشکی خود را مطرح کرده تا پزشکان دکتردکتر پاسخ‌گوی شما باشند. سوالات شما می‌تواند راهنمای انتخاب پزشک یا مطرح کردن مشکل خود قبل از مراجعه به پزشک باشد.

برای استفاده از بخش پرسش و پاسخ و مطرح کردن سوالات خود وارد بخش دکتردکتر شده و از گزینه «پرسش و پاسخ پزشکی» استفاده کنید.

فرم پرسش و پاسخ و مطرح کردن سوالات
پرسش و پاسخ پزشکی در اپلیکیشن دکتردکتر

سایر قابلیت‌ها و خدمات جدید اپلیکیشن دکتردکتر نسخه 2.1

سایر خدمات و قابلیت‌هایی که در اپلیکیشن نسخه 2.1 دکتردکتر توسعه داده شده است، به شرح زیر است:

 • بهبود و بازطراحی فرآیند دریافت نوبت از پزشک
 • امکان تماس مستقیم به مطب یا مرکز درمانی از اپلیکیشن
 • امکان دانلود فایل نوبت
 • امکان ثبت نوبت مجدد از پزشکی که قبلا نوبت گرفته‌ایم
 • اضافه شدن بخش پشتیبانی آنلاین و تلفنی
 • اضافه شدن بخش بازخورد برای شنیدن مشکلات و انتقادات شما
 • امکان جستجو از پزشکانی که نوبت خالی دارند
 • و…

تغییرات مهمی در این نسخه از اپلیکیشن دکتردکتر انجام شده است. امیدواریم این تغییرات بتواند تجربه بهتری از خدمات دکتردکتر را برای شما رقم بزند. برای دانلود یا به‌روزرسانی اپلیکیشن خود به یکی از دو لینک زیر مراجعه کنید.

در صورتی که هرگونه مشکلی در استفاده از اپلیکیشن یا دریافت نوبت از پزشکان داشتید، با شماره 42198000-021 تماس بگیرید.

با امتیازدهیِ این صفحه به بهتر شدن محتوای ما کمک کنید

 • این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
 • linkedin
 • linkedin
 • linkedin

پرسش و پاسخ درباره «آپدیت اپلیکیشن دکتردکتر نسخه 2.1؛ نوبت‌های خود را مدیریت کنید»

پرسش‌های پزشکی و دیدگاهتان درباره این مقاله را بنویسید؛ پزشکان و کارشناسان مجله پاسخ‌گوی شما عزیزان هستند.

کتابچه‌ها

دیدگاه‌های اخیر