آپدیت؛ دسترسی کامل به امکانات دکتردکتر تنها با شماره موبایل – 10 شهریور

  • 1398-06-10
  • ۷۸۹۸ بازدید
  • 0

طبق برنامه قبلی، تیم توسعه‌دهنده دکتردکتر، آپدیت جدید سایت دکتردکتر را با موفقیت به نسخه 1.3 به‌روزرسانی کرد. در این آپدیت شاهد تغییرات مهمی در سمت سایت هستیم که به شرح و توضیح آن خواهیم پرداخت.

دسترسی به تمام امکانات دکتردکتر تنها با شماره موبایل

دسترسی به تلفن همراه و داشتن یک شماره همراه مشخص برای هر فرد باعث شده، شماره همراه یک کد منحصر به فرد باشد. ما در سایت دکتردکتر یک تغییر اساسی به وجود آوردیم و آن هم حذف کدملی برای ثبت نام و و ورود در سایت است.

از این پس، مخاطبان می‌توانند از شماره موبایل خود برای وارد شدن به سیستم یا ثبت نام استفاده کنند. یکی از مزیت‌های استفاده از این روش ارسال لحظه‌ای کد تائیدیه به همراه شخص است که فرآیند ثبت‌نام را ساده‌تر از گذشته می‌کند.

ورود به سیستم با کد یک‌بارمصرف

احتمالا تمامی کاربران از خدمات پزشکان به صورت روزانه استفاده نمی‌کنند. بنابراین فراموشی رمز یک اتفاق متداول در سامانه دکتردکتر بود که بارها فیدبک‌های شما در بخش پشتیبانی به دست ما رسیده و آن را بررسی کردیم.

با اضافه شدن کد یک‌بار مصرف، شرایطی به وجود آمده است که هربار با استفاده از کد یک‌‍بار مصرف به سامانه دکتردکتر وارد شده و از خدمات آن استفاده کنید.

دسترسی به نوبت‌های گرفته شده از تلفن گویا و منشی از طریق نوبت‌های من

فراموش کردن اطلاعات نوبتی که از تلفن گویا یا منشی گرفته شده یک اتفاق رایج بین بیماران است. امروز منشی به شما نوبتی می‌دهد ولی اگر شما تاریخ و ساعت نوبت خود را فراموش کنید، به دردسر خواهید افتاد. از این پس در قسمت «پروفایل خود» و در زیر منو «نوبت‌های من»، نوبت‌هایی که از منشی یا تلفن گویا گرفته‌اید، نمایش داده خواهد شد.

 اضافه کردن بیمه کمیته امداد به لیست خدمات درمانی

پس از انتقال بیمه کمیته امداد به لیست بیمه خدمات درمانی، نیاز به اضافه شدن ساز و کار این بیمه در سامانه دکتردکتر بود. در حال حاضر قبل از دریافت نوبت از یک پزشک، می‌توانید نسبت به فعالیت یک مطب زیر نظر بیمه کمیته امداد آگاه شده و سپس اقدام به دریافت نوبت کنید.

حذف کدملی و استفاده از شماره موبایل به جای آن، استفاده از رمز یک‌بار مصرف، دسترسی به نوبت‌های دریافت شده از منشی یا تلفن گویا، اضافه شدن بیمه کمیته امداد، بهینه سازی سرعت و رفع برخی از باگ‌ها و مشکلات قبلی از تغییرات مهم در نسخه جدید سایت دکتردکتر است که با موفقیت به‌روزرسانی شد.

امیدواریم حل این مشکلات بتواند تجربه خدماتی بهتر را به شما ارائه دهد. در صورتی که هنگام استفاده از سایت یا اپلیکیشن دکتردکتر مشکل یا سوالی داشتید به بخش پشتیبانی دکتردکتر با شماره تلفن 42198000 – 021 تماس بگیرید.

سلامتیت مهمه.

10 شهریور 1398

با امتیازدهیِ این صفحه به بهتر شدن محتوای ما کمک کنید

  • این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin

پرسش و پاسخ درباره «آپدیت؛ دسترسی کامل به امکانات دکتردکتر تنها با شماره موبایل – 10 شهریور»

پرسش‌های پزشکی و دیدگاهتان درباره این مقاله را بنویسید؛ پزشکان و کارشناسان مجله پاسخ‌گوی شما عزیزان هستند.

کتابچه‌ها

دیدگاه‌های اخیر