درباره ما

رسالت ما در مجله دکتردکتر

ما اینجا هستیم تا سخت‌ترین مفاهیم پزشکی و درمان را برای شما راحت کنیم!

به‌منظور آسان‌سازی مفاهیم تخصصی پزشکی، در مجله سلامت دکتردکتر مقالاتی را با موضوع چیستی بیماری، علائم آنها، پیشگیری و درمانشان به‌رشته تحریر در آورده‌ایم. از بیماری‌ها و موضوعات مرتبط با سلامتی زنان و مردان گرفته تا سلامت روان، مشکلات کودکان و نکاتی برای سبک زندگی سالم‌تر را که لازم است درباره آنها بدانید را در مجله دکتردکتر مورد بررسی قرار داده‌ایم.

روند تهیه و انتشار مقاله‌ها

مرجع مقالات ما، منابع معتبر و به‌روز پزشکی و متخصصان پزشکی و درمان هستند. برای تهیه و انتشار مقالات، بیماری‌ها و موضوعات پزشکی جسمی و روانی را مد نظر قرار می‌دهیم؛ هر آنچه که کیفیت سلامتی را تحت شعاع خود قرار دهد را تحت نظر متخصصان و منابع معتبر پزشکی بررسی می‌کنیم.

مقالات منتشر شده در مجله دکتردکتر، همواره در حال بروزسانی هستند تا اعتبار و ارزش علمی بالایی داشته باشند.

همکاری محتوایی و تبلیغاتی با مجله دکتردکتر

اگر پزشک، نویسنده یا سازمانی علاقه‌مند به همکاری با مجله پزشکی و سلامت دکتردکتر هستید، می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما درخواست خود را ارسال کنید؛ پس از بررسی با شما تماس خواهیم گرفت.

سلب مسئولیت

لطفا به این موضوع توجه داشته باشید که مقالاتی که در مجله دکتردکتر منتشر می‌شوند، صرفا برای افزایش آگاهی شما هستند و هیچ‌کدام به منزله تجویز پزشکی نیستند. همانطور که در مقاله‌هایمان همیشه می‌گوییم، بهترین راه درمان، مراجعه به پزشک متخصص است.

دریافت نوبت آنلاین - دکتر‌دکتر