دکتر متخصص پوست، مو و زیبایی خوب در تهران کیست؟

 • 1398-10-11
 • ۸۸۲ بازدید
 • 0
دکتر پوست، مو و زیبایی خوب در تهران

از آنجایی که حفظ زیبایی پوست و مو یک امر مهم است، در همین راستا قصد داریم دکتر متخصص پوست، مو و زیبایی خوب در تهران را به شما معرفی کنیم تا برای رفع مشکلات مربوط به پوست و موهای خود بتوانید به راحتی به دکتر مراجعه کنید. امروزه با توجه به پیشرفت علم، برای حفظ زیبایی پوست و موهایتان، روش‌های زیادی روی کار آمده است که بهتر است این روش‌ها را زیر نظر دکتر متخصص امتحان کنید.

دکتر پوست، مو و زیبایی خوب در تهران

 

دکتر پوست، مو و زیبایی خوب در تهران کیست؟

متخصص این رشته به تشخیص، درمان و جلوگیری از بیماری‌های مربوط به پوست، مو و ناخن می‌پردازد. این رشته دارای فلوشیپ‌های مختلفی از جمله زیبایی پوست و لیزر، کاشت مو و درماتوپاتولوژی (ارزیابی و تفسیر میکروسکپی ضایعات پوستی) است.

زیبایی پوست

 1. بوتاکس

بوتاکس شکل تغییر یافته یک سم باکتری کلستریدیوم است. این باکتری به تنهایی باعث مسمومیت غذایی می‌شود، اما با تغییر ساختار می‌توان از آن دارویی به اسم بوتاکس به دست آورد که فواید دارویی متعددی دارد.

 1. تزریق ژل

تزریق ژل برای جوانسازی یا برجسته کردن قسمتی از صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد که دیگر مرد و زن نمی شناسد و هر فردی با هر سنی ممکن است این عمل را بر روی صورت خود انجام دهد.

زیبایی مو

 1. کاشت مو

کاشت مو مشکلات مربوط به ریزش مو و کم پشت بودن آن را برطرف می‌کند. به این صورت که از ریشه‌ی موی طبیعی و از قسمت‌های پر پشت برداشته و در قسمت‌های کم پشت می‌کارند. این روش را می‌توان به عنوان ساده‌ترین و نتیجه بخش ترین راه درمانی برای افزایش رشد مو معرفی کرد. راهی که در طول چندین سال در حوزه پزشکی، متدهای جدیدی برای بهبود و اثر گذاری هر چه بیش‌تر آن کشف شده است.

 1. کراتینه کردن مو

کراتین یک پروتئین در مو است که باعث می شود موهایی قوی و درخشان داشته باشید. این پروتئین در موهای فر و مجعد کمتر وجود دارد که منجر به خشک و وز شدن این نوع موها می شود.

کراتینه کردن مو یک روش برای از بین بردن وز بودن موها و درخشان سازی موهای خشک است. فقط باید در نظر داشته باشید که اگر این روش به درستی انجام نشود علاوه بر اینکه اثر بخش نیست بلکه باعث ریزش مو هم می‌شود.

نوبت‌دهی پزشکان پوست، مو و زیبایی خوب تهران

برای انجام کارهای ذکر شده بهتر است ابتدا به یک پزشک پوست، مو زیبایی خوب مراجعه کنید و در صورت صلاح‌دید ایشان موارد توضیح داده شده را زیر نظر پزشکی حاذق انجام دهید. برای دریافت نوبت و مراجعه به دکتر متخصص پوست و مو زیبایی می‌توانید از سامانه نوبت‌دهی آنلاین دکتردکتر مراجعه کنید و از پزشکان پوست و مو و زیبایی این سامانه نوبت دریافت کنید.

دکتر پوست، مو و زیبایی خوب در تهران

 

 

محتوای تخصصی مربوط به مشکلات پوست و مو در مجله اینترنتی دکتردکتر

از آنجایی که سلامت پوست و مو یک امر مهم است و همچنین نقش بسزایی در افزایش اعتماد به نفس دارد، همین امر ما را وادار کرد تا در حفظ سلامت پوست شما عزیزان لیستی از مقالات مربوط به سلامت پوست و مو و زیبایی را برای شما آماده کنیم تا با مطالعه آنها راهنمای مناسبی در این زمینه برای شما باشیم.

با امتیازدهیِ این صفحه به بهتر شدن محتوای ما کمک کنید

 • این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
 • linkedin
 • linkedin
 • linkedin

پرسش و پاسخ درباره «دکتر متخصص پوست، مو و زیبایی خوب در تهران کیست؟»

پرسش‌های پزشکی و دیدگاهتان درباره این مقاله را بنویسید؛ پزشکان و کارشناسان مجله پاسخ‌گوی شما عزیزان هستند.

کتابچه‌ها

دیدگاه‌های اخیر