لیست بهترین پزشکان قلب و عروق در تهران

 • 1398-09-16
 • 0
لیست بهترین پزشکان قلب و عروق در تهران

بیماری‌های قلب و عروق جز پرخطرترین بیماری هاست و همین مسئله ما را وادار کرد که لیست بهترین پزشکان قلب و عروق در تهران را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، تا در صورت نیاز از پزشکان متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی دریافت و بتوانید بیماری‌ خود را کنترل و درمان کنید.

بیماری‌های قلب و عروق چیست؟

به مجموعه‌ای از شرایط که سلامت قلب را تهدید می‌کنند بیماری‌های قلبی می‌گویند. در این شرایط رگ‌های منتهی به قلب بنا به شرایط بیمار باریک یا مسدود می‌شوند، که در نهایت منجر به حمله‌ی قلبی، درد در قفسه‌ی سینه و سکته‌ی مغزی می‌شود. بیماری‌هایی هم که روی ماهیچه‌های قلب، ریتم یا دریچه‌ها تاثیر می‌گذارند در دسته‌ی بیماری‌های قلبی قرار می‌گیرند.

علائم بیماری‌های قلب و عروق

 1. احساس ناراحتی در قفسه‌ی سینه
 2. احساس ضعف
 3. احساس خستگی بیش از حد
 4. تنگی نفس
 5. سرگیجه
 6. تعریق
 7. تپش قلب

انواع بیماری‌های قلب و عروق

 1. بیماری عروق کرونر
 2. آنژین
 3. ایسکمی خاموش
 4. حمله‌ی قلبی(انفارکتوس میوکارد)
 5. نارسایی قلبی
 6. آرتیمی
 7. بیماری شریانی محیطی
 8. نقص قلب

متخصص قلب و عروق کیست؟

متخصص قلب، پزشکی است که حرفه‌اش تشخیص و درمان بیماری‌ها و شرایط قلب و رگ‌های خونی و سیستم قلب و عروق می‌باشد. متخصص قلب شما را معاینه می‌کند و اگر تشخیص دهد که به جراحی نیاز دارید شما را به جراح قلب و عروق معرفی می‌کند.

          برای مشاهده لیست بهترین پزشکان قلب و عروق تهران اینجا کیلیک کنید.

جراح قلب و عروق کیست؟

جراح قلب و عروق، پرشکی است که در زمینه عمل قلب، شش‌ها و رگ‌های خونی فعالیت می‌کند.

نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان قلب و عروق

در سامانه دکتردکتر، پس از آشنایی با لیست بهترین پزشکان قلب و عروق ، همان‌جا و در کم‌ترین زمان از پزشک خود نوبت دریافت کنید. نوبت‌دهی اینترنتی، نوبت‌دهی اپلیکیشن و نوبت‌دهی تلفنی سه روش اساسی هستند که می‌توانید برای دریافت نوبت اقدام کنید.

محتوا تخصصی قلب و عروق در مجله اینترنتی دکتردکتر

هدف مجله و سامانه دکتردکتر این است که استرس‌های شما در خصوص ابتلا به بیماری‌های قلبی را کاهش دهیم. دوست عزیز، شما اگر در جامعه و از اطرافیان خود مکررا می شنوید که بیماری های قلب و عروق خطرناک و تهدید کننده حیات هستند و ممکن است حجم زیادی از استرس ها و اضطراب‌هایی از اینکه «اگر من به بیماری قلبی مبتلا شوم، ریتم زندگی ام بهم می ریزد» یا «اگرمن مبتلا به بیماری گرفتگی رگ قلب شوم، باید یک عمر با محدودیت ها و ترس هایم زندگی کنم» را در شما نهادینه کنند. ما با تمام قدرت در برابر این حرف ها ایستادگی می‌کنیم.

در مجله دکتردکتر به صورت اختصاصی به موضوع قلب و عروق پرداخته ایم تا به‌روزترین محتوا آموزشی را از بهترین منابع خارجی را به زبان شیرین فارسی گرداوری کنیم.

همه چیز درباره تخصص و بیماری‌های قلب و عروق

برای مطالعه بیشتر درباره تخصص بیماری‌های قلب و عروق می‌توانید صفحه اختصاصی مربوط به بیماری‌های قلب و عروق را در مجله دنبال کنید

با امتیازدهیِ این صفحه به بهتر شدن محتوای ما کمک کنید

 • این نوشته را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
 • linkedin
 • linkedin
 • linkedin

پرسش و پاسخ درباره «لیست بهترین پزشکان قلب و عروق در تهران»

پرسش‌های پزشکی و دیدگاهتان درباره این مقاله را بنویسید؛ پزشکان و کارشناسان مجله پاسخ‌گوی شما عزیزان هستند.

جدید‌ترین پرسش‌ها و نظرهای پزشکی شما

کتابچه‌ها

پربازدیدترین‌های ماه

عضویت در خبرنامه دکتردکتر