دکتر اصغر اخوان گوش، حلق و بینی
24k

دکتر اصغر اخوان

تخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن

درباره پزشک

کد نظام پزشکی:31229

نظر و امتیاز

4.08امتیاز
میانگین از 95 کاربر

نظر بیماران

(4 نفر)
کاربر دکتردکتر
دوشنبه 13 شهریور
4.4

واقعا دکتر خوب وعالی بااخلاقی هستن. ازنظر طبابت هم که حرف ندارن .در کل پزشک فوق العاده ای هستن.

کاربر دکتردکتر
دوشنبه 6 شهریور
5

با سلام دکتر اخوان در علم و دانش، رفتار، اخلاق ومنش در قله ایستاده اند. مهارت ایشان در تشخیص و معالجه تحسین برانگیز است. همچنین حسن توجه به مریض و آرامش و اخلاق ایشان واقعا مثال زدنی است. پدر من هفته قبل توسط ایشان و تیم جراحی مجربشان، عمل شد و ما بسیار راضی هستیم. خدا قوت. از صمیم قلب از خداوند ارزوی بهترین ها را برای ایشان داریم.

کاربر دکتردکتر
چهارشنبه 18 مرداد
4.4

جناب آقای دکتراخوان علاوه براینکه پزشک حاذقی میباشدازنظراخلاق ورفتارنمونه یک پزشک ویک انسان بادرجه بسیارعالی میباشددراین وضعیت فعلی باتمام مشکلات موجوداین عزیزواقعانمونه والگوی کاملی برای جامعه پزشکی میباشدکه باعث افتخارهستندواقعاباکلمات نمیتوان از خصوصیات این عزیزبزرگوارتقدبروتشکرکردانشاالله که همیشه سالم وتندرست درکنار خانواده محترمش و همچنین همه بیماران در پناه ایزد منان باشند

علیرضا
شنبه 30 مهر
5

جناب دکتر اخوان بسیار حرفه ای و دارای تجربه بالایی در کارشان هستند . ایشان هنگام ویزیت بیمار بسیار با حوصله و دارای آرامش هستند که این موضوع باعث آرامش بیمار شده و بسیار تاثیر گذار هست در بهبودی بیمار . همسر بنده بیمار ایشان هستند و خیلی محبت دارند و از دکتر اخوان بسیار سپاسگزاریم . برای ایشان آرزوی سلامتی داریم

اطلاعات تماس

مطب اصغر اخوان

نوبت دهی تلفنی ۲۴ساعته:02142198584
تلفن تماس مطب:
نمایش
***0218888-***0218888

آدرس مطب:

تهران-تهران-میدان ونک، ابتدای خیابان ملاصدرا، ساختمان پزشکان ملاصدرا، شماره 3، طبقه 3، واحد 16

مسیریابی روی نقشه

پزشکان با تخصص مشابه

نمایش همه

سوالات متداول

هزینه ویزیت دکتر اصغر اخوان چقدر است؟

نظر و تجربه درمان مراجعین دکتر اصغر اخوان چیست؟

نزدیک‌ترین نوبت دکتر اصغر اخوان چه زمانی است؟

تحصیلات دکتر اصغر اخوان چیست؟

بیوگرافی دکتر اصغر اخوان متخصص گوش، حلق و بینی

دکتر اصغر اخوان، متخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن از تهران با کد نظام پزشکی 31229 هستند. دکتر اخوان، مدرک پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۶۹ از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت کردند و سپس در سال ۱۳۷۵ با مدرک تخصص گوش، حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ‌التحصیل شدند. ایشان از سال 1370 تاکنون، عضو هیأت علمی با رتبه دانشیار دانشگاه هستند و 27 است که به فعالیت پزشکی مشغول هستند.

بیمارانی که تجربه مراجعه به دکتر اصغر اخوان را دارند، معتقدند که تشخیص پزشکی ایشان در بیشتر اوقات صحیح است و برایشان مسیر درمان قطعی با توجه به نسخه ایشان، هموار و میسر است. با سایت دکتردکتر می‌توانید از دکتر اصغر اخوان متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران نوبت اینترنتی و مشاوره تلفنی دریافت کنید.


خدمات درمانی

دکتر اصغر اخوان در موارد زیر، خدمات پزشکی ارائه می‌دهند:

·تشخیص و درمان بیماری‌های بینی

·تشخیص و درمان بیماری‌های حلق

·تشخیص و درمان بیماری‌های گوش

·جراحی بینی

·آندوسکوپی


بیمارستان‌های همکار

دکتر اصغر اخوان به جز مطب، بیماران خود را در مرکز درمانی زیر هم ویزیت می‌کنند:

·بیمارستان بقیه‌الله تهران


آدرس مطب

مطب دکتر اصغر اخوان در استان تهران، شهر تهران ، میدان ونک، ابتدای خیابان ملاصدرا، ساختمان پزشکان ملاصدرا، شماره 3، طبقه 3، واحد 16 واقع شده است. برای مراجعه به دکتر اصغر اخوان می‌توانید از پروفایل ایشان در سایت دکتردکتر به ‌صورت اینترنتی و غیرحضوری نوبت بگیرید. همچنین در صورت نیاز به تماس با مطب می‌توانید با شماره تلفن تماس بگیرید.

لیست تخصص‌ها بر اساس تهران
لیست گوش، حلق و بینی بر اساس مرکز استان