دکتر علی حسنی دندانپزشکی
9k

دکتر علی حسنی

تخصص جراحی دهان، فک و صورت

درباره پزشک

کد نظام پزشکی:24493

نظر و امتیاز

4.37امتیاز
میانگین از 14 کاربر

نظر بیماران

(2 نفر)
کاربر دکتردکتر
پنج‌شنبه 26 مرداد
5

سلام من دندون عقل دخترم را تو این کلینیک آقای دکتر حسنی جراحی کردن با توجه به این که دندون عقلش دقیقا روی عصب بود وچند جای دیگه برده بودیم به ما گفتن که امکان بی حس موندن صورتش وجود داره اما آقای دکتر چنان اطمینان خاطر به ما دادن از نظر این که هیچ آسیبی به عصب نمیرسه و واقعا هم همین طور شد .ممنونم از آقای دکتر ..هر چند هزینه اش یه کم واسمون سنگین بود اما همین که خیالم را بابت عملش راحت کردن اصلا هزینه به چشمم نیومد واقعا کارشون عااااالی بودنهایت تشکر را دارم.

بهاره
شنبه 14 آبان
5

ایشان پزشکی حاذق و باتجربه و بسیار متشخص و مهربان هستند. دندان عقل بنده که کاملا روی عصب بود و دکترهای دیگر بنده را بابت ریسکهای جراحی اش ترسانده بودند، با یقین بدون اینکه از ریسک ها صحبت کنند طی یک پروسه یک ربعه جراحی کردند و بدون اینکه کوچکترین آسیبی به عصبم برسه با موفقبت انجام شد. درسته که هزینه اش مقداری برایم بالا شد ولی بعد از عمل فهمیدم درست ترین جا رفتم و هرچقدر ازم گرفتن نوش جونشون. ارزش آرامش و اطمینانی که بهم دادن و عمل فوق العادشون خیلی بیشتر از اینها بود. واقعا دستشون درد نکنه

اطلاعات تماس

مطب علی حسنی

نوبت دهی تلفنی ۲۴ساعته:ندارد
تلفن تماس مطب:
نمایش
***0218866

آدرس مطب:

تهران-تهران-زعفرانیه، نبش آصف، مجتمع امین، پلاک 6، واحد 806

مسیریابی روی نقشه

پزشکان با تخصص مشابه

نمایش همه

سوالات متداول

هزینه ویزیت دکتر علی حسنی چقدر است؟

نظر و تجربه درمان مراجعین دکتر علی حسنی چیست؟

نزدیک‌ترین نوبت دکتر علی حسنی چه زمانی است؟

تحصیلات دکتر علی حسنی چیست؟

بیوگرافی دکتر علی حسنی متخصص دندانپزشکی

آقا دکتر علی حسنی متخصص دندانپزشکی هستند. مطب دکتر علی حسنی در استان تهران، شهر تهران ، زعفرانیه، نبش آصف، مجتمع امین، پلاک 6، واحد 806 واقع شده است. برای مراجعه به دکتر علی حسنی می‌توانید از پروفایل ایشان در سایت دکتردکتر به ‌صورت اینترنتی و غیرحضوری نوبت بگیرید. همچنین در صورت نیاز به تماس با مطب می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۶۶۵۷۵۲ تماس بگیرید. با سایت دکتردکتر می‌توانید از دکتر علی حسنی متخصص دندانپزشکی در شهر تهران نوبت اینترنتی و مشاوره تلفنی دریافت کنید.

لیست تخصص‌ها بر اساس تهران
لیست دندانپزشکی بر اساس مرکز استان