• صفحه خانگی
  • >
  • معرفی مجله‌ اینترنتی سلامت و درمان سلامت دکتردکتر

معرفی مجله‌ اینترنتی سلامت و درمان سلامت دکتردکتر

مجله‌ی اینترنتی دکتردکتر سایتی برای بررسی بیماری‌ها و کسب اطلاعات پزشکی صحیح به زبانی ساده است. این مجله از دی ماه 1396 در راستای ارتقای فرهنگ سلامت هموطنان فعالیت خود را آغاز کرد. فعالیت مجله اینترنتی دکتردکتر، بر معرفی بیماری‌ها و علائم آن‌ها، معرفی مراکز درمانی و تجهیزات پزشکی متمرکز است.

اهداف مجله‌ اینترنتی سلامت و درمان دکتردکتر

به‌وجود آوردن بستری قابل اعتماد و کامل از اطلاعات پزشکی با استفاده از آخرین دانش روز دنیا از مهم‎‌ترین اهداف مجله است.

چه کسانی مخاطب مجله‌ دکتردکتر هستند؟

در مجله‌ی دکتردکتر ما محتوایی درباره‌ی بیماری‌ها و علائم بیماری‌ها ارائه کردیم و شما  عزیزان با کمک این محتویات متوجه خواهید شد که برای درمان بیماری خود باید به کدام پزشک مراجعه کنید. کسانی که ممکن است یک سری از علائم بیماری ها را باهم دارند اما نمی‌توانند تشخیص دهند که این علائم مربوط به چه بیماری هستند در این صورت با مراجعه به بخش نقشه راه بیماری‌ها مجله‌ی دکتردکتر و مطالعه مقاله‌ها می‌توانند تشخیص دهند که این علائم مربوط به چه بیماری هستند و برای معالجه به چه دکتری باید مراجعه کنند.

حوزه‌ی فعالیت مجله‌ دکتردکتر

مجله‌ی اینترنتی دکتردکتر در حوزه‌های زنان و زایمان، کودکان، قلب و عروق، پوست و مو و زیبایی، مغز و اعصاب، گوش و حلق و بینی، ارتوپدی، غدد و متابولیسم، گوارش،کبد و صفرا، داخلی و جراحی عمومی به نگارش مقاله می‌پردازد.

بخش بندی محتوای مجله

 نقشه راه بیماری‌ها

لیست تمامی بیماری‌هایی که توسط مجله دکتردکتر به آن پرداخته شده است را در این صفحه نقشه راه بیماری‌ها مشاهده می‌کنید. هدف مجله اینترنتی دکتردکتر ایجاد یک مرجع کامل از تمامی بیماری‌ها است که به صورت کامل آن‌ها را مورد ارزیابی قرار داده است.

با استفاده از لینک زیر می‌توانید به بخش نقشه راه بیماری‌ها مشاهده کنید.

دانستنی‌های سلامت و پزشکی

در این بخش می‌توانید به همه‌ی مقاله‌هایی حوزه‌ی پزشکی مجله دسترسی داشته باشید.

با استفاده از لینک زیر میتوانید به بخش دانستنی‌های سلامت و پزشکی بروید.

بخش تازه‌ترین نوشته‌ها

در این بخش مقاله‌هایی که به تازگی نگارش شده‌اند، نمایش داده می‌شود.

با استفاده از لینک زیر می‌توانید به بخش تازه‌ترین نوشته‌ها بروید.

بخش پرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ پزشکی از شاخص‌ترین امکانات مجله اینترنتی دکتردکتر است. سوال‌ها و دغدغه‌های پزشکی شما در این بخش توسط تیم پزشکی مجله پاسخ داده خواهند شد؛ شما همچنین می‌توانید تجربه‌های خود را از انتخاب پزشک تا راه‌های درمان در بخش پرسش و پاسخ با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید. شما همچنین در این بخش می‌توانید به سوال‌های که سایر کاربران دسترسی داشته باشید و از تجارب سایر افراد استفاده کنید.

با استفاده از لینک زیر می‌توانید به بخش پرسش و پاسخ بروید.

بخش خبرهای دکتردکتر

در این بخش شما به خبرهای جدید مربوط به بخش سلامتی و پزشکی و همچنین آخرین اتفاقات و رویدادهای مربوط به سامانه دکتردکتر را دنبال کنید.

با استفاده از لینک مقابل می‌توانید به بخش خبرهای دکتردکتر بروید.

بخش عضویت در خبرنامه

با عضویت در بخش خبرنامه‌ مجله‌ی دکتردکتر، مطالب آموزشی پزشکی جدید هرهفته به آدرس ایمیلی که برای ثبت نام استفاده کردید ارسال می‌شود.

با استفاده از فرم زیر می‌توانید عضو خبرنامه سلامت دکتردکتر شوید.

عضویت در خبرنامه دکتردکتر

بخش پربازدیدترین های ماه

در این بخش مقاله‌هایی که نسبت به سایر مقاله‌ها توسط کاربران بازدید داشته‌اند، نمایش داده می‌شود.

با استفاده از لینک مقابل میتوانید به بخش پربازدیدترین های ماه بروید.

بخش تماس با ما

در بخش تماس با ما می‌توانید اگر مشکل، نکته یا پیشنهادی برای دکتردکتر دارید، با استفاده از این لینک به بخش تماس با ما بروید و نظرات خود را با در میان بگذارید.

با استفاده از لینک مقابل می‌توانید به بخش تماس با ما بروید.

ما همچنین نسخه‌ای بهینه از مجله را برای کسانی که به رایانه دسترسی ندارند آماده کرده‌ایم تا بتوانند با استفاده از تلفن همراه خود به مجله‌ی سلامت دکتردکتر دسترسی داشته باشند.

امیدواریم با توسعه و گسترش فضای محتوای سلامت در مجله اینترنتی دکتردکتر بتوانید قدمی مثبت و سازنده در بهبود محتوای سلامت فارسی را در ایران برداریم.