رابطه جنسی خشن یا هارد سکس؛ تجربه‌ای متفاوت

خلاصه این مقاله را بشنوید

دنیای رابطه جنسی پر از شگفتی است، مثلا رابطه جنسی خشن یا هارد سکس، یکی از انواع رابطه جنسی پرطرفدار بین زوج‌ها است. البته مرز باریکی به رنگ قرمز بین رابطه جنسی خشن با خشونت جنسی وجود دارد که باید درباره آن بدانید؛ مطلبی که در ادامه این مطلب از مجله دکتردکتر قصد داریم درباره آن برایتان بگوییم.

البته انتخاب درست برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص رابطه جنسی خشن، مشورت با یک متخصص روانشناس در تهران یا هر شهر دیگری است اما این مطلب را در راستای آگاهی رسانی برای شما به رشته تحریر در آورده‌ایم؛ از شما دعوت می‌کنیم که با ما همراه باشید.

رابطه جنسی خشن چیست؟ آیا با BDSM متفاوت است؟

سکس یکی از هیجانات زندگی مشترک است. به میزانی که تنوع غذایی وجود دارد، تنوع در سکس نیز وجود دارد. سکس خشن یا هارد سکس یعنی دخول و رابطه جنسی همراه با قدرت و فشار بسیار زیاد، به گونه‌ای که شریک جنسی‌تان توانایی انجام حرکات زیادی را نداشته باشد. در سکس خشن می‌توانید از کاندوم‌های تأخیری استفاده کنید و بدون توجه به ارگاسم شدن پارتنرتان به کار خود ادامه دهید.

تنوع داشتن در سکس برای زنان و مردان بسیار جذاب است و بسیاری از افراد به‌خصوص خانم‌ها علاقه خاصی به سکس خشن یا هارد‌سکس دارند. اما مهم‌ترین نکته در این روابط، توافقی بودن انجام رابطه جنسی خشن بین خانم‌ها و آقایان است.

رابطه جنسی خشن یکی از زیر‌مجموعه‌های BDSM است. رابطه BDSM به رابطه‌ای گفته می‌شود که در آن از خشونت استفاده می‌شود. سکس خشن در زمره سکس‌های وانیلایی قرار می‌گیرد. واژه وانیلا از ابداعات جامعه بی‌دی اس‌ام است و برای شناسایی کسانی که به سادومازوخیسم گرایشی ندارند به‌کار می‌رود. این اصطلاح به معنای هیچ برتری یا ضعفی نسبت به هیچ نوع گرایشی نیست. در سکس وانیلایی عمل جنسی و دخول اولویت دارد و در کنار آن از نوازش نیز استفاده می‌شود.

رابطه جنسی خشن چیست؟

تفاوت رابطه جنسی خشن با BDSM

سکس خشن به هیچ‌وجه گونه‌ای از تجاوز نیست! تجاوز یعنی هر عمل جنسی که بدون رضایت یکی از طرفین باشد. اگر زوجی آماده سکس خشن شوند اما خانم علاقه‌ای به سکس آنال (رابطه مقعدی) نداشته باشد و مرد برای نشان دادن خشونت و قدرت در سکس به‌صورت ناگهانی به دنبال چنین کاری برود با این تصور که در حال انجام هارد سکس است، این عمل نوعی تجاوز محسوب می‌شود نه سکس خشن!

روش‌های اجرای سکس خشن

از اصول پایه سکس خشن یا هارد سکس کنترل رابطه است. در این نوع رابطه ۱۰۰% قدرت در دست یک طرف بوده و فرد دیگر به خواسته خود کاملاً مطیع می‌شود. سکس خشن معمولاً این‌گونه آغاز می‌شود اما ممکن است پس از دخول محکم، پارتنر شروع به هدایت سکس کند و با معاشقه پیش برود.

در سکس خشن ارباب و برده‌ای، ارباب مرد می‌تواند با ریتم‌های مختلفی اقدام به سکس کند حتی با آرام کردن دخول به دنبال کنترل ارگاسم زن باشد. اما در سکس خشن هدف نمایش قدرت و فشار بیشتر است. بنابراین اگر پارتنر به آن علاقه داشته باشد بدون شک به یک سکس لذت‌بخش تبدیل می‌شود. خلاقیت در سکس خشن به جذابیت و ارگاسم هر دو طرف کمک بسیاری خواهد کرد.

در ادامه روش‌های مختلف سکس خشن را معرفی می‌کنیم و درباره آن شرح خواهیم داد:

تفاوت رابطه جنسی خشن با bdsm

۱. نقش بازی‌کردن در هارد سکس

در سکس خشن می‌توانید از فانتزی‌های خشن مانند بازی نقش تجاوز استفاده کنید.

۲. لباس‌های سکس خشن

استفاده از لباس‌های فانتزی زنجیردار، دستبند، اکسسوری‌های جنسی می‌تواند یک هارد سکس جذاب را برایتان ایجاد کند.

۳. حد و حدود تعیین کنید

اگر همسرتان با تجربه رابطه جنسی خشن موافق است، قبل از انجام آن ابتدا روی حد و مرز‌های ایمن توافق کنید. بدون حد و مرز هیچ یک از شما نخواهید دانست که دیگری از چه چیز لذت می‌برد.

همچنین می‌توانید با همسر خود بر سر یک کلمه توافق کنید که اگر در طول رابطه هر کدام از شما آن را بیان کرد، سریعاً همه چیز متوقف شود. بنابراین اگر در جایی از رابطه یکی از شما احساس ناراحتی کردند عمل در حال انجام متوقف خواهد شد.

۴. کشیدن مو

یکی از لذت‌بخش‌ترین کار‌ها در رابطه جنسی خشن کشیدن مو‌ها است. دست‌ها را داخل مو‌های همسر خود ببرید و بکشید. این کار اگر به درستی انجام شود می‌تواند بسیار تحریک‌آمیز باشد. دقت کنید که باید تعادل را رعایت کنید، باید با کشیدن مو‌های او احساس دردی خوشایند ایجاد کنید.

۵. گاز گرفتن!

به آرامی گردن همسرتان را گاز بگیرید. سپس کم‌کم به سمت پایین بروید و اندام‌های حساس او را با دندان‌هایتان تحریک کنید. همچنین اگر خانم هستید، بسیاری از مردان دوست دارند که با ناخن به کمر آن‌ها بکشید. بنابراین در مورد خواسته‌های همسر خود در رابطه جنسی خشن سؤال کنید.

۶. تنبیه کنید

از لذت‌بخش‌ترین قسمت رابطه برای همسرتان، تنبیه کردن اوست! او را روی زانوی خود خم کنید و به پشت او ضربه بزنید. می‌توانید با این کار رد انگشتان خود را روی بدن او ببینید. این اتفاق یکی از مهم‌ترین بخش‌های این نوع رابطه خشن است.

۷. دستور بدهید

با صدای بلند با او حرف بزنید، به او بگویید چه کار باید بکند و چه کاری نباید انجام دهد. دستور بدهید. این کار لحظات را خشن‌تر و داغ‌تر می‌کند. در پوزیشن‌های رابطه جنسی قرار بگیرید که یک نفر مدیریت می‌کند و همزمان دستور بدهید، سیلی بزنید، مو‌های او را بکشید و کارهایی خشن از این قبیل انجام دهید.

باید‌ها و نباید‌های اجرای رابطه جنسی خشن

همان‌قدر که ویژگی‌های شخصیتی و سلیقه افراد در همه زمینه‌ها متفاوت است، تمایلات و سلیقه جنسی افراد نیز می‌تواند تفاوت داشته باشد. از این‌رو همانطور که برخی رابطه جنسی آرام و رومانتیک را دوست دارند، بعضی نیز گرایش به رابطه جنسی خشن دارند. برای داشتن رابطه جنسی خشن یا هارد سکس باید چند نکته را در نظر بگیرید:

  • رضایت شریک جنسی؛ عدم استفاده از روش‌های غیر انسانی مانند خفگی، آسیب‌های همراه با خون‌ریزی
  • پرهیز از داشتن چندین شریک جنسی؛ انجام آزمایش بیماری‌های مقاربتی قبل از انجام هارد سکس

روش های اجرای رابطه جنسی خشن

چرا افراد دوست دارند رابطه جنسی خشن داشته باشند؟

رابطه جنسی خشن الزاما نشان دهنده اختلالات شخصیتی نیست. هیچ قانونی در رابطه با طبیعت انسانی وجود ندارد که شیوه صحیح برقراری عشق‌بازی با همسر را تعیین کند. اما در صورتی که رابطه جنسی برای هریک از شرکای جنسی دردناک باشد و لذت‌بردن یکی از طرفین به قیمت آسیب رسیدن به دیگری باشد، این رابطه صحیح نخواهد بود. زیرا به محض اتمام آن، نفر دوم احساس خواهد کرد که مورد سوء استفاده قرار گرفته است.

بسیاری از مردم خیال پردازی‌های زیادی در مورد رابطه جنسی دارند. داشتن هارد سکس نیز یکی از این خیال پردازی‌هایی است که اگر زوجین آن را دوست داشته باشند می‌توانند آن را اجرا کنند.

بیشتر افرادی که علاقه به رابطه جنسی خشن دارند، عنوان کرده‌اند که به دلیل یک‌نواختی و خستگی در روابط روی به این نوع رابطه جنسی آورده‌اند و بسیار نیز از آن راضی هستند. به دلیل اینکه انسان‌ها تنوع طلب هستند استفاده از فانتزی‌های جدید می‌تواند یک انقلاب جدید در رابطه آن‌ها به وجود می‌آورد.

چه زمانی رابطه خشن دارای عوارض است؟

اگر سکس خشن را از راه نادرست انجام دهید باعث آسیب رسیدن به خودتان و همسرتان خواهد شد. در ادامه به برخی از عوارض انجام هارد سکس غلط اشاره خواهیم کرد:

سوزش واژن

یکی از عوارض سکس خشن سوزش واژن در زنان است، این عارضه به دلیل اصطکاک زیاد حین رابطه جنسی و عدم ترشح کافی واژن اتفاق می‌افتد. گاهی زنان پس از رابطه احساس سوزش، درد، سوختگی و داغ شدن در ناحیه دهانه رحم خود می‌کنند. گاهی هم در حین رابطه جنسی خشن اطراف واژن زخم شده و منجر به سوزش می‌شود.

خفگی در رابطه جنسی هارد

بعضی اوقات تمایلات برخی به خفه کردن همسر خود از دستشان خارج شده و باعث ایجاد آسیب‌های شدید و حتی خفگی در فرد می‌شود.

کمر درد بعد از سکس خشن

به دلیل فشار و حرکات خشن یا دخول با سرعت زیاد، قرار گرفتن در پوزیشن‌های نامناسب به کمر فشار بسیاری وارد شده و آسیب‌های زیادی به این نقاط وارد می‌شود.

مرگ از عوارض رابطه جنسی خشن

در مواقعی گزارش شده است که افراد با پرداختن به سکس خشن و رفتار‌های بی‌دی اس‌ام مثل خفگی، پارگی واژن و خون‌ریزی‌های نامتعارف منجر به مرگ طرف مقابل یا خود شده‌اند.

احساس گناه

از عوارض مهم سکس خشن می‌توان تأثیر آن بر روان را نام برد که برخی افراد به دلیل پرداختن به رفتار‌های غیر متعارف در سکس خشن در آینده دچار احساس گناه، عذاب وجدان خجالت و احساساتی از این قبیل می‌شوند. همچنین برخی افراد که رضایت کافی برای انجام این عمل را نداشتند نیز آسیب‌های روانی زیادی مانند افسردگی و یا استرس و خشم را تجربه می‌کنند.

سکس هارد را با رضایت همسر خود تجربه کنید

اگر علاقه به داشتن رابطه جنسی خشن دارید بهتر است با رضایت همسرتان یک بار آن را تجربه کنید. اما در نظر داشته باشید اگر شریک جنسی‌تان مخالف این کار بود هرگز به زور او را وادار به برقراری رابطه جنسی هارد نکنید. زیرا تأثیرات جبران ناپذیری در رابطه شما می‌گذارند.

در این مطلب به طور کامل و در حد آگاهی عمومی به بررسی نکات مربوط به سکس خشن پرداختیم. اگر در این نوع رابطه دچار این بیماری یا آسیب شده‌اید یا حتی نیاز به مشاوره با یک سکس‌تراپیست را دارید، می‌توانید برای دریافت نوبت دکتر از بهترین پزشکان  از سایت دکتردکتر اقدام کنید.

در انتها از شما می‌خواهیم که اگر در این زمینه تجربه یا نظری دارید، با ما و دیگر خوانندگان مجله دکتردکتر به اشتراک بگذارید.

محتوای این مقاله صرفا برای افزایش اطلاعات عمومی شماست و به منزله تجویز پزشکی نیست.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت نوبت آنلاین - دکتر‌دکتر