قوانین ثبت‌نام

با سلام و وقت به خیر.

از اینکه مجله اینترنتی دکتردکتر را انتخاب کرده‌اید، سپاس‌گزاریم. برای استفاده از سیستم پرسش و پاسخ لازم است شما نسبت به قوانین پرسش و پاسخ آگاهی داشته باشید.

معرفی و مقدمه پرسش و پاسخ

سیستم پرسش و پاسخ محلی است که شما می‌توانید سوالات و دغدغه‌های پزشکی خود را مطرح و از نظر پزشکان یا تجربه سایر مخاطبان استفاده کنید.

سیستم پرسش و پاسخ در دو بخش خصوصی و عمومی طراحی شده است. در بخش خصوصی، سوالات شما فقط به دست پزشکان مرتبط رسیده و آن‌ها پاسخ گوی سوالات شما هستند. در بخش عمومی، سوالات شما برای تمامی مخاطبان منتشر می‌شود تا در صورت نیاز کاربران نیز بتوانند از تجربه یا سوال شما استفاده کنند.

قوانین پرسش و پاسخ

1- پرسش و پاسخ جایی برای تجویز نسخه‌ نیست. تمامی پاسخ‌ها صرفا از روی اطلاعات موجود است و برای بررسی دقیق‌تر نیاز به معالجه حضوری پزشک است.

2- تمامی فعالیت‌های پرسش و پاسخ زیر نظر مدیریت مجله انجام می‌شود. بنابراین درج هرگونه سوال نامرتبط و نامناسب (غیر پزشکی و غیرسلامت) تائید نخواهد شد.

3- شما می‌توانید نظر و تجربیاتتان را از معالجه و روند درمانی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از نظر و تجربه دیگران نیز استفاده کنید.

4- درج هرگونه لینک و کار تبلیغاتی در مجله ممنوع است. شما می‌توانید با استفاده از فرم تماس با ما نیازهای خود را ارسال کنید تا بررسی‌های لازم انجام شود.

5- ارسال هرگونه سوال یا نظری که در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ممنون و عواقب بعدی آن به عهده کاربر خواهد بود.

از اینکه با رعایت این قوانین به ارائه سرویس بهتر مجله اینترنتی دکتردکتر کمک می‌کنید، سپاس گزاریم

مجله اینترنتی دکتردکتر

دریافت نوبت آنلاین - دکتر‌دکتر